Jak to funguje

Hypotéky - Úvěr ze stavebního spoření - Hypotéka po webu

Chcete získat nejvýhodnější hypotéku na trhu?

Vybereme za Vás nejlepší nabídku ze všech bank na trhu a navíc s úrokovým zvýhodněním. Nechte si spočítat Vaši hypotéku od profesionálů.


Zadejte novou poptávku - hypotéky, úvěr ze stavebního spoření, překlenovací úvěr >>


Síť Hypoték.cz Vám nabízí revoluční systém na poptávku a vyřízení hypotečního úvěru

  • snadno a rychle získáte srovnání podmínek hypotečních bank a společně vybereme pro Vás tu nejlepší
  • individuální přístup k Vašim požadavkům na financování nemovitosti
  • komplexní servis na jednom místě s možností uzavření pojištění nemovitosti a životního pojištění
  • zvýhodněné úrokové sazby


Porovnávané hypoteční banky a stavební spořitelny


Komerční banka
UniCredit Bank
Česká spořitelna
Modrá Pyramida
Hypoteční banka
ČSOB
Oberbank
Raiffeisen banka
mBank
LBBW
Wüstenrot
Volksbank


Síť Realit.cz - kompletní realitní servis


Prodej nemovitostí

Hlavní činnosti realitní kanceláře Síť Realit.cz je zprostředkování prodeje nemovitostí. Kvalitně vyškolení makléři Vám vždy ochotně pomohou a poradí v otázce řešení Vaších potřeb, tak aby jste vždy byli s našimi službami maximálně spokojeni. Také Vás seznámíme s kompletním postupem při prodeji nemovitosti a navhrneme ideální řešení prodeje.

Postup při prodeji nemovitosti

Síť Realit.cz představuje postup pro úspěšný prodej Vaši nemovitosti. Prodáme Vaši nemovitost rychle a za co nejvyšší cenu! Vaši nemovitost zhodnotíme, připravíme fotodokumentaci a nemovitost začneme aktivně nabízet. Zajistíme kompletní finanční a právní servis. Vyřídíme všechny potřebné formality týkajícího se dokončení převodu a předání nemovitosti.

Pronájem nemovitostí

Důležitou součástí našeho portfolia tvoří také pronájem nemovitostí. Odborně proškolení makléři pro tuto oblast Vám vždy odborně poradí, stanoví konkurenceschopnou tržní nájemní cenu Vaší nemovitosti a zajistí rychlý a bezstarostný pronájem nemovitosti.

Výkup nemovitosti za hotové

V případě, že potřebujete nutně vyřešit svoji finanční situaci a vlastníte nemovitost, kterou hodláte prodat, obraťte se na nás. Nabízíme vám službu Výkup nemovitostí za hotové. Profesionálně vyškolený makléř si s Vámi domluví termín prohlídky a nabídne Vám nejvhodnější řešení.

Právní servis

Našim klientům nabízíme v rámci zprostředkování prodeje kompletní právní servis. V rámci našeho právního oddělení Vám garantujeme kvalitně a individuálně připravené smlouvy a všechny ostatní důležité právní listiny potřebné pro bezproblémový prodej či nákup nemovitosti.

Řešení exekucí

Vyřešíme za Vás tíživou finanční situaci, která může postihnout kohokoliv z nás, aniž bychom to dopředu čekali. Exekuce nemovitosti je největším strašákem všech zadlužených lidí. Nechte řešení exekucí na zkušených odbornících. Společně s vámi najdeme ten nejlepší způsob, jak se dostat z této obtížné životní zkoušky.

Dražby

Realitní kancelář Síť Realit.cz nabízí ve spolupráci s exekutorským úřadem v Praze komplexní a právní servis klientům, kteří potřebují transparentně zpeněžit majetek. O celou transakci se postarají kvalifikovaní odborníci, kteří přistupují ke všem zájemcům o dražby individuálně a vždy s naprostou diskrétností.


Komerční bankaČeská spořitelnaUniCredit BankModrá pyramida stavební spořitelnaHypoteční bankaČSOBOberbankRaiffeisen banka	mBankLBBW